Start arrow Turystyka arrow Recenzja książki: Mongolia - wędkarski survival
Recenzja książki: Mongolia - wędkarski survival
Redaktor: AR   
Jest niewielu, którzy potrafią przelać na papier swą bogatą wiedzę o rybach, łowiskach i wędkowaniu w sposób zrozumiały nawet dla początkujących czytelników.

Innych, jeszcze mniej licznych, los obdarzył rzadką umiejętnością zaklinania w piękne słowa emocji i wrażeń z wypraw wędkarskich. Ale znam tylko jednego wędkującego autora, który posiadł obie te umiejętności i nie szczędzi wysiłków, aby hojnie obdarować czytelników swą twórczością. Jest nim Bolek Uryn.

W jego książkach i reportażach – „dziennikach podróży”, które z przyjemnością regularnie publikuję w „Wędkarskim Świecie” (i których jestem wiernym czytelnikiem), zawsze odnajduję niezwykłą ciekawość świata, szacunek dla dzikiej przyrody i wielką pasję wędkowania Autora.

A nade wszystko cenię prawdziwość reportaży Bolka, ponieważ pisze On tylko o tym, czego dotknął lub doświadczył na własnej skórze, albo, co widział na własne oczy.
Trzeba podkreślić ogrom wiedzy autora – ichtiologa, doktora nauk i mongolisty. Wędkarski survival w Mongolii jest tego najlepszym przykładem.

Ta wspaniała książka fascynuje, bawi, uczy i informuje ...
Jacek Kolendowicz, Wędkarski Świat

Chcesz kupić tą książkę? Napisz do nas!

Image
 
hotele | noclegi | wakacje | pobyty | biznes | mongolia.com.pl