Start arrow Usługi dla biznesu arrow Tłumaczenia materiałów reklamowych i stron WWW
Tłumaczenia materiałów reklamowych i stron WWW
Redaktor: SA   
Dla polskich firm myślących o wejściu na rynek mongolski wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych oraz nośników.

Oferujemy tłumaczenia katalogów reklamowych, ulotek, folderów i broszur, filmów i plakatów reklamowych, mailingu reklamowego, wizytówek i wielu innych.

Realizując tłumaczenia materiałów reklamowych na język rosyjski czy mongolski dochowujemy najwyższej staranności, aby tłumaczenia były nie tylko wierne, ale również zachowały swój sens (niejednokrotnie bowiem hasło reklamowe w danym języku, po przetłumaczeniu posiada odmienny sens a także brzmienie). Tłumaczymy w taki sposób, aby tłumaczone hasła reklamowe i inne teksty (ulotki, opisy, instrukcje itp.) były zrozumiałe dla mongolskiego odbiorcy, a naszemu Klientowi pozwalały osiągnąć założony cel - zachęcenie Klientów w Mongolii do skorzystania z jego produktów i usług.

Realizując tłumaczenia stron internetowych na język mongolski czy rosyjski, we współpracy z klientem oraz ewentualnie osobą odpowiedzialną za stworzenie i aktualizację strony internetowej, staramy się w najwyższym stopniu zachować pożądany przez klienta układ tekstu na stronie, poprawność stylistyczną i językową. Mając na względzie fakt, iż strona internetowa jest wizytówką naszego Klienta, dochowujemy najwyższej staranności, aby tłumaczenie było nie tylko wierne, ale również poprawne stylistycznie i łatwe w odbiorze dla osoby, odwiedzającej stronę klienta na rynku mongolskich czy rosyjskim i chińskim.

Współpracujemy z prawnikami, biurami rachunkowymi, notariuszami, tłumaczami, władzami lokalnymi tak aby zapewnić Państwu cały zakres usług niezbędnych do rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej na terenie Mongolii.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług dla biznesu w Mongolii prosimy o bezpośredni kontakt.


TAGI: tłumaczenie, tłumaczenia materiałów reklamowych, na mongolski, na rosyjski, ulotki, foldery, przygotowanie, na mongolski
 
hotele | noclegi | wakacje | pobyty | biznes | mongolia.com.pl